אירוע חגיגי של המשטרה: הצגה על "פרח פלאי בשם קנאביס"

אירוע חגיגי של המשטרה: הצגה על "פרח פלאי בשם קנאביס"

אירוע חגיגי של המשטרה: הצגה על "פרח פלאי בשם קנאביס"

מתנדבי מחוז מרכז של המשטרה קיבלו השבוע הזמנה מפתיעה לערב הוקרה חגיגי שבשיאו הצגה הומוריסטית על קנאביס. "קומדיה בראש טוב" הוא שמה של ההצגה ובה מתואר הצמח כ"פלאי".

"אברום וזהבה חולמים להפוך להורים, אך כל טיפולי הפוריות עד כה לא הועילו. שמועות אודות פרח פלאי בשם קנאביס, היכול לחולל ניסים ונפלאות, גורמות לזהבה לעשות מעשה לא שיגרתי".

כך מתוארת הצגה מבית 'התאטרון העברי' ששמה הוא 'קנאביס – קומדיה בראש טוב' – והיא ממלאת אולמות מזה מספר חודשים כבר (כרטיסים ניתן לרכוש כאן).

כעת מגיעה ההצגה להופעה ראשונה דווקא בערב הוקרה מיוחד שמארגנת המשטרה לשוטרי ומתנדבי מחוז מרכז.

הצגה קנאביס תאטרון עברי

הזמנה לערב הוקרה של המשטרה. גולת הכותרת: הצגה על 'פרח פלאי בשם קנאביס'

האירוע, שההצגה על קנאביס היא שיאו, יערך ב-10.12 בהיכל התרבות בעיר שהם ואליו מוזמנים מתנדבי היחידות המיוחדות של מחוז מרכז של המשטרה.

מלבד התיאור של הקנאביס בכותרת כ"פרח פלאי", גם תוכן ההצגה עצמו עוסק בין האשאר ביתרונות הבריאותיים של הצמח ובסגולותיו הרפואיות.

כך למשל מתוארת ההצגה על ידי רשת המתנ"סים:

"שלמה גוטרייך, פרופסור לחוק ולמשפט, אשר במשך שנים רבות, חינך את תלמידיו ואת משפחתו לערכים נעלים ולשליטה עצמית, נאלץ לנסות לראשונה בחייו, את הצמח קנאביס, עקב טיפולים רפואיים שהוא עובר לצורך התגברות על מחלת הסרטן. מפגש בלתי צפוי זה של פרופסור למשפט חוקתי עם אותו 'צמח המוגדר כמסוכן וכהגורם לפריקת כל עול עד איבוד ערכי יסוד ואובדן המשמעת העצמית' \מוביל את משפחת גוטרייך וכל הסובבים אותה אל קומדיה מרגשת, מצחיקה עד דמעות ונוגעת ללב."

יחד עם זאת השוטרים לא ישמעו כנראה בהצגה קריאות ללגליזציה, מאחר וכפי שניתן לראות בקטעים ממנה בסרטון מעלה, הסטיגמה נותרה בעינה והדמות המשחקת את ה'סטלן' נשמעת עדיין כמו נרקומן מכור להרואין ולא כמו אדם נורמטיבי.

הצגה קנאביס תאטרון עברי

המשך קריאה: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2017/11/%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2-%d7%97%d7%92%d7%99%d7%92%d7%99-%d7%a9%d7%9c-%d7%94%d7%9e%d7%a9%d7%98%d7%a8%d7%94-%d7%94%d7%a6%d7%92%d7%94-%d7%a2%d7%9c-%d7%a4%d7%a8%d7%97-%d7%a4%d7%9c%d7%90%d7%99/

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s