קנאען: כנס הקנאביס החדש של ישראל – הראשון מסוגו בעולם

קנאען: כנס הקנאביס החדש של ישראל – הראשון מסוגו בעולם

קנאען: כנס הקנאביס החדש של ישראל – הראשון מסוגו בעולם

פרסום ראשון: ישראל תהפוך באביב 2018 לראשונה בעולם שעורכת כנס קנאביס ממשלתי-רשמי מטעמה. שם הכנס החדש 'קנאען' (Cannaan) והוא ייערך בצמוד ליום הקנאביס הבינלאומי. הכניסה ללא עלות, אך האירוע צפוי להיות סגור למוזמנים בלבד.

"מובילים את העתיד" היא כותרת המשנה של כנס קנאביס חדש, שייערך ב-23-26 באפריל בתל אביב, תחת השם 'קנאען' (Cannaan) – שילוב של המילים 'קנאביס' ו'כנען'.

אחרי כמה כנסים שערכו חברות פרטיות בתחום כאן בישראל, 'קנא-ען' יהיה הכנס הראשון בעולם שנערך בחסות וביוזמת מדינת ישראל בעצמה, משרדי הבריאות והחקלאות, וגופי הממשלה שה"מ ומכון וולקני.

ההודעה על הכנס, שייפתח באופן סימבולי שלושה ימים אחרי ה-20 באפריל (יום הקנאביס הבינלאומי), מפורסמת כעת (ג'), כשבוע לאחר ששני משרדי הממשלה הודיעו שלראשונה קנאביס ייחשב כענף חקלאי רשמי במדינת ישראל.

על פי מסמך ההזמנה שעותק ממנו הגיע לידי המגזין, הכנס יעסוק בנושאים: רגולציה ומדיקליזציה בישראל ובעולם, חקלאות היי-טק, השפעות סוציו-דמוגרפיות, מחקר מדעי בתחום אנדו-קנבינואידים (קנבינואידים בגוף), מחקר מדעי בתחום פייטו-קנבינואידים (קנבינואידים בצמח), שימוש רפואי נכון, מחקרים קליניים, פיתוח טיפולים מבוססי קנאביס, נושאים כלכליים בתחום הקנאביס הרפואי.

"בשנים האחרונות נרשמה עלייה בשימוש בקנאביס רפואי ברבות ממדינות העולם, במקביל להתקדמות עולם המחקר המדעי בתחום זה – אלו הובילו להבנה הקלינית שלשימוש בצמח הקנאביס ורכיביו ישנם יתרונות בריאותיים על מגוון סימפטומים," נכתב במסמך ההזמנה הרשמי.

"מדינת ישראל היא אחת המדינות המובילות את העולם בתחום השימוש בקנאביס רפואי ורק לאחרונה הוצגה רפורמה בתחום זה, הנקראת 'מדיקליזציה', המבטיחה גישה ואספקה של קנאביס ברמה רפואית מצד אחד ושליטה ובקרה על מוצרים רפואיים מן הצד השני," צוין עוד.

"הכנס הבינלאומי, ייחודי וראשון מסוגו, מאורגן על ידי רשויות, סוכנויות ומשרדי ממשלה, צפוי למשוך מאות משתתפים, כולל מדענים, חוקרים, רגולטורים, אנשי רפואי ורופאים, חקלאים וקובעי מדיניות, המעוניינים להתרשם מענף שוקק זה של קנאביס רפואי," נכתב לסיכום.

הכנס ייערך במשך יומיים ויכלול קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב גאלה ויום נוסף בו ייערך סיור מקצועי.

יחד עם זאת טרם פורסם מיקומו המדויק של האירוע, כמו גם פרטי ההשתתפות ועלות כרטיסי הכניסה. ככל הנראה מדובר באירוע שיערך ללא עלות כניסה, אך לא יהיה פתוח לציבור הרחב אלא אך ורק גורמי מקצוע, יזמים, משקיעים וגורמי ממשל מהארץ והעולם.

https://www.docdroid.net/WlEW226/std.pdf

המשך קריאה: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2017/09/%d7%a7%d7%a0%d7%90-%d7%a2%d7%9f-%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%9c-%d7%aa%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%9a-%d7%9b%d7%a0%d7%a1-%d7%a7%d7%a0%d7%90%d7%91%d7%99%d7%a1-%d7%91%d7%99%d7%a0%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%9e%d7%99/

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s