ארדן נגד כחלון: "רוצה לייצא קנאביס בגלל כסף"

ארדן נגד כחלון: "רוצה לייצא קנאביס בגלל כסף"

ארדן נגד כחלון: "רוצה לייצא קנאביס בגלל כסף"

אחרי שנטען כנגדו כי התנגדותו לייצוא נובעת מאי קבלת תקציב של מאות מיליוני שקלים, טוען הערב השר גלעד ארדן כי ימשיך להתנגד וכי משרד האוצר הוא זה שממהר לקדם את ההליך בגלל בצע כסף. “אף מדינה לא מייצאת קנאביס, אנחנו רוצים שהנוער יגיע לצה”ל ולא שיהיה מכור לסמים,” אמר.

סאגת הייצוא של הקנאביס הרפואי לחו”ל נמשכת: אחרי שמשרדי האוצר והבריאות הכריזו ביום א’ על החלטתם להתיר את הייצוא, באה בבוקר יום ב’ הודעתו של שר הבט”פ גלעד ארדן כי הוא יתנגד לייצוא ולא יאפשר השלמת המהלך.

בתגובה טען אתמול (ב’) מנכ”ל משרד האוצר שי באב”ד שארדן בסך הכל רוצה נתח נכבד בסך 207 מיליון ש”ח, שאם יקבלם יתרצה ויסכים להליך. “אם הייתי נענה לדרישה של 207 מיליון ₪ אז היינו כולנו כאן פה אחד,” אמר

הערב (ג’) בראיון לתכנית ‘6 עם עודד בן עמי’ ניסה ארדן להסביר מדוע הוא מתנגד לייצוא, אך לא התייחס לטענת משרד האוצר כנגדו ואף האשים בחזרה את האוצר באותה הטענה ממש.

“כסף הוא לא חזות הכל, גם מסחר בנשים אפשר לעשות כסף. גם מהימורים לא חוקיים אפשר להלבין אותם ולעשות כסף,” אמר.

“אני תמכתי ברפורמת הקנאביס הרפואי כי אני חושב שצריך לאפשר את השימוש בקנאביס לאנשים שזה יכול להקל על סבלם, אני גם מוביל את הרפורמה של אי הפללה כי אני לא חושב שמי שמשתמש שימוש בקנאביס צריך שיהיה להם כתם פלילי,” הסביר.

בניגוד לטענות נגדו אתמול ולמרות שבין ייצוא קנאביס רפואי לחו”ל ובין נושא הלגליזציה אין קשר ממשי, ארדן קבע כי משרד האוצר פועל מתוך בצע כסף ולא לוקח בחשבון את הנזק שייגרם לבני הנוער הישראלים.

“לצערי משרד האוצר לא מחכה, רץ קדימה, בגלל כסף, וזה לפני שהסדרנו את החינוך, את ההסברה ואת הטיפול בילדים ובני נוער שמשתמשים בקנאביס,” אמר.

“אנחנו מדינה שרוצה שהנוער שלה יגיע לצה”ל ולא שיהיה מכור לסמים,” הסביר עוד. “לפני שטיפלנו בזה כבר רצים לעשות כסף מייצוא סמים כמדינה הראשונה בעולם.”

ארדן חזר על כך שישראל היא המדינה הראשונה בעולם שתייצא קנאביס רפואי לחו”ל וטען כי “אף מדינה לא מייצאת קנאביס”, למרות שאכן כן ישנן מדינות שכבר מייצאות קנאביס.

בתשובה לשאלה האם השתמש אי פעם בקנאביס השיב ארדן רק “לא”.

המשך קריאה: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2017/08/%d7%90%d7%a8%d7%93%d7%9f-%d7%a0%d7%92%d7%93-%d7%9b%d7%97%d7%9c%d7%95%d7%9f-%d7%a8%d7%95%d7%a6%d7%94-%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%a6%d7%90-%d7%a7%d7%a0%d7%90%d7%91%d7%99%d7%a1-%d7%91%d7%92%d7%9c%d7%9c/

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s