אבי גבאי: "הגיע הזמן ללגליזציה ואישור גידול ביתי"

אבי גבאי: "הגיע הזמן ללגליזציה ואישור גידול ביתי"

אבי גבאי: "הגיע הזמן ללגליזציה ואישור גידול ביתי"

בתגובה להודעתו הערב של שר הבריאות ליצמן ובהמשך לפניית מגזין קנאביס ופרסום תגובותיהם של חבריו למפלגה, מודיע הערב (א') גם חבר הכנסת לשעבר אבי גבאי, המועמד בפריימריז לראשות 'העבודה', כי הוא תומך בהסדרה מלאה של שוק הקנאביס בישראל.

הבוקר בעקבות פניית מגזין קנאביס פרסמו המועמדים בפריימריז לראשות מפלגת העבודה, חברי הכנסת עמיר פרץ ואראל מרגלית, את התייחסותם הראשונה לשאלת מדיניות הפללת צרכני הקנאביס בישראל והקריאה להססדרת השוק בחוק (לגליזציה).

אבי גבאי בעד לגליזציה

אבי גבאי: "הגיע הזמן ללגליזציה"

למרות שפנינו גם למועמד הטרי יותר, אבי גבאי, שהצטרף למפלגת 'העבודה' רק לא מזמן ומיד הכריז כי יעמיד את עצמו לבחירת חברי המפלגה בפריימריז שיערכו ב-3.7, הוא סירב בתחילה להשיב ורק הבטיח שייתן התייחסות בעתיד הקרוב.

אך בעקבות הפרסומים הבוקר, בהם קראו שני יריביו במאבק לראשות המפלגה להסדרת שוק הקנאביס הישראלי בחוק (מרגלית) ואף התרת גידול ביתי של קנאביס לצריכה עצמית (פרץ), שלח לנו לפני שעה קלה גבאי את התייחסותו לנושא.

בתגובה לפנייתנו ציין גבאי כי מדובר בין השאר גם בתגובה להודעתו של שר הבריאות ליצמן מהערב, שעדכן על הקלה בזמני ההמתנה לקבלת רשיונות קנאביס רפואי וכן בהתרה ראשונה מסוגה של שימוש בקנאביס (באידוי או שמן בלבד) גם מחוץ לביתו של המטופל.

תגובתו של ליצמן הרגיזה כך נראה את גבאי, שמצטרף כעת לעמדותיהם החדשות של פרץ ומרגלית, וקורא ללגליזציה מלאה בישראל.

"הגיע הזמן שמדינת ישראל, אשר בתחומים רבים היא מהמתקדמות שבמדינות העולם, תתקדם ותאמץ מדיניות של לגליזציה של הקנאביס," נמסר למגזין קנאביס מלשכתו של מי שנחשב לאחת התקוות החדשות של מפלגת העבודה.

"משתמשי הקנאביס אינם עבריינים, והמדינה בהתנהלותה, דוחפת אותם אל מחוץ לחוק," הסביר. "ההקלות עליהן אנחנו שומעים מדי פעם לפעם לא באמת עושות חיים קלים יותר למשתמשים אלא רק מחזקות את תסכולם מגודל האיוולת שבאיסור שימוש חוקי, עם מגבלות מחייבות כמו שימוש מגיל 21 ואישור לגידול אישי מבוקר."

מי שטרם השיבו לפניותינו הם יו"ר המפלגה הנוכחי יצחק בוז'י הרצוג, שהבטיח גם הוא לספק תשובה עוד הערב, וכן המועמד עומר בר-לב, שממשיך להתעלם מפניותינו החוזרות ונשנות. עמירם לוין, המועמד השישי, הודיע כי הוא תומך אך ורק בקנאביס רפואי.

המשך קריאה: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2017/05/%d7%90%d7%91%d7%99-%d7%92%d7%91%d7%90%d7%99-%d7%94%d7%92%d7%99%d7%a2-%d7%94%d7%96%d7%9e%d7%9f-%d7%9c%d7%9c%d7%92%d7%9c%d7%99%d7%96%d7%a6%d7%99%d7%94-%d7%95%d7%90%d7%99%d7%a9%d7%95%d7%a8-%d7%92%d7%99/

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s