בת 69 נאשמת בגידול 2 שתילי קנאביס; המשטרה דורשת מאסר

בת 69 נאשמת בגידול 2 שתילי קנאביס; המשטרה דורשת מאסר

בת 69 נאשמת בגידול 2 שתילי קנאביס; המשטרה דורשת מאסר

המשטרה דורשת להכניס לכלא פנסיונרית בת 69 שגידלה בערוגה בחצרה שני שתילי קנאביס קטנים – וזאת למרות שלא היו למטרות שימוש או סחר בסמים ועל אף שכלל לא הגיעו לכדי פריחה. בכתב האישום היא מואשמת כי גידלה 25 גרם קנאביס.

כתב אישום הוגש על ידי המשטרה נגד אשה בת 69, פנסיונרית ממושב בצפון הארץ, בו נטען כי בחיפוש בביתה שנערך בקיץ 2016 "נתפסה הנאשמת כשהיא מגדלת בחצר ביתה 2 שתילי סם מסוכן מסוג קנבוס במשקל 25.10 גרם".

"כשהגעתי לבית פגשתי בחורה זקנה בכניסה לבית," מעיד הבלש שהגיע עם צוות השוטרים לדירה. "אמרתי לה אם יש דברים אסורים בבית, אמרה לי יש שתילים והכווינה אותנו לשתילים ואז הבחנתי בשני שתילים שהיו מתחת לעצים. בתוך הבית לא נתפס דבר."

ראובן מלאך

עו"ד ראובן מלאך, מייצג את הנאשמת

מתמלילי חקירתה שפורסמו במסגרת כתב האישום עולה כי החליטה לגדל שני צמחים בכדי לנסות ולראות אם תצליח. לדבריה זו היתה הפעם הראשונה שהיא מנסה וכי לא היתה לה כל כוונה להשתמש בתוצרת או למוכרה.

למרות פרטי מקרה אלו דורשת עתה המשטרה לשלוח את הפנסיונרית למאסר בפועל בכלא. עו"ד ראובן מלאך המייצג את הנאשמת מספר כי בכוונתו להתנגד לדרישה זו.

"מאיפה את יודעת לגדל?"

"אני בן אדם שלא יודע לשקר," אמרה בחקירתה במשטרה. "יש לי גינה גדולה וגינת ירק וגידולי שדה ופירות ותרנגולות, ואז היה לי בידור לעצמי, כי אמרו לי שזה נורא קשה לגדל ואמרו לי שזה שמש ומים אז עשיתי אתגר לעצמי. אני מגדלת הרבה דברים ומצליחה אז גידלתי שתיים.. צמח אחד היה חולה אז חתכתי את הגבעול ואחד גדל יפה."

"לעולם לא השתמשתי בסמים," העידה בחקירה ואמרה שאת הזרעים השיגה ממישהו שפגשה במהלך טיול בחצבני שם פגשה חברות אנשים שעישנו. "אחד נתן לי שני זרעים שהיו לו בכיס," סיפרה.

כשנשאלה 'מאיפה יש לך את הידע בגידול מריחואנה' ומה עשתה עם הזרעים שקיבלה, סיפרה כי "שמתי אדמה אורירית כי אני יודעת לגדל תות שדה, שמתי אותם בתוך העציץ, כל זרע בעציץ והשקיתי. לא היה לי ידע, אמרו לי רק שמש ומים."

כשנשאלה מדוע בכל זאת גידלה מריחואנה למרות שידעה שזה אסור בחוק, אמרה "עשיתי את זה כאתגר, גידלתי אותו יפה". בתשובה שאל החוקר 'מה יפה או מה מאתגר בלגדל מריחואנה כשזה מנוגד לחוק'. "אני מטומטמת," ענתה.

על כתב האישום חתומים לא פחות מ-7 שוטרים שונים ובו דורשת כאמור המשטרה לשלוח את האשה למאסר בפועל.

המשך קריאה: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2017/02/%d7%91%d7%aa-69-%d7%a0%d7%90%d7%a9%d7%9e%d7%aa-%d7%91%d7%92%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9c-2-%d7%a9%d7%aa%d7%99%d7%9c%d7%99-%d7%a7%d7%a0%d7%90%d7%91%d7%99%d7%a1-%d7%94%d7%9e%d7%a9%d7%98%d7%a8%d7%94-%d7%93/

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s